PL | EN
24.02.2020
06:31
17:07  (Warszawa)
MAPA SYNOPTYCZNA
RADARY
KOMENTARZ SYNOPTYKA
PROGNOZA SYNOPTYCZNA
KRAJ
WOJEWÓDZTWO
MIASTO
PROGNOZA NUMERYCZNA
WIATR
ZACHMURZENIE
MIASTO
Zwiń
PROG. NOWCASTINGOWA
TEMPERATURA 2M
TEMPERATURA GRUNTU
TEMP. PUNKTU ROSY
TEMP. ODCZUWALNA
WILGOTNOSC WZGLĘDNA
OPAD
OPAD STAŁY
WIATR
DANE POMIAROWE
DANE SATELITARNE
POGODA AKTUALNA
TEMPERATURA
CIŚNIENIE
ZJAWISKA
TEMPERATURA WODY
WARUNKI ŚNIEGOWE
DANE KLIMATYCZNE

od do ()

25/26 - 26.02 (wtorek/środa - środa)
Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, w obszarach podgórskich i w górach opady śniegu. Temperatura minimalna od 0°C do 4°C, w obszarach podgórskich od -2°C do 0°C. Temperatura maksymalna od 5°C do 9°C, w obszarach podgórskich od 2°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, nad morzem w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni.

26/27 - 27.02 (środa/czwartek - czwartek)
Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -1°C do 2°C, w obszarach podgórskich od -5°C do -1°C. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C, w obszarach podgórskich od -1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na południu porywisty, zachodni i północno-zachodni.

27/28 - 28.02 (czwartek/piątek - piątek)
Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -2°C do 2°C, w obszarach podgórskich od -6°C do -1°C. Temperatura maksymalna od 2°C do 7°C. Wiatr dość silny, w porywach do 80 km/h, na ogół z kierunków zachodnich.

28/29 - 29.02 (piątek/sobota - sobota)
Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -5°C  na północnym wschodzie i w obszarach podgórskich do 1°C nad morzem. Temperatura maksymalna od 1°C na Suwalszczyźnie do 10°C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, nad morzem w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni i południowy.

29.02/01.03 - 01.03 (sobota/niedziela - niedziela)
Zachmurzenie duże, na zachodzie z większymi przejaśnieniami. We wschodniej połowie kraju i na południu opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -1°C na północnym wschodzie do 7°C na południowym wschodzie. Temperatura maksymalna od 4°C na północnym zachodzie do 13°C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na południu okresami porywisty, zachodni, jedynie na południowym wschodzie z kierunków wschodnich, skręcający w ciągu dnia na zachodni.

opracowano: 14:34 23.02.2020

synoptyk IMGW-PIB: Jakub Gawron

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie

Powyższa informacja jest opracowywana przez naszych specjalistów i wydawana raz na dobę lub w przypadku wystąpienia istotnej zmiany prognozowanego przebiegu pogody.

sms