PL | EN
24.08.2019
05:32
19:43  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Wisły
dnia 2019-08-24 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
25.0826.0827.08
Wisła Ustroń-ObłaziecGórna niska2300.43297-1
Wisła SkoczówDolna niska2600.84142-2
Wisła Bieruń NowyGórna niska330670-2
Wisła Kraków-BielanyDolna średnia5201461
Wisła KarsyGórna niska75077130-12
Wisła SzczucinGórna niska660114118-6
Wisła SandomierzGórna niska610147103-8
Wisła ZawichostGórna niska620231233-4220210200
Wisła Puławy-AzotyGórna niska55023514311140130120
Wisła Warszawa-NadwilanówkaGórna niska800234152-10
Wisła Warszawa-BulwaryDolna niska65028666-10647064
Wisła WyszogródGórna niska550411278-12
Wisła Kępa PolskaGórna niska500502201-12195192196
Wisła WłocławekGórna niska650390120-7
Wisła ToruńDolna niska650394138-58
Wisła FordonDolna niska650488157-56
Wisła ChełmnoGórna niska630610222-24
Wisła GrudziądzGórna niska6506302337
Wisła TczewDolna średnia82066634370
Wisła Gdańsk - PrzegalinaDolna średnia7005228
Soła ŻywiecGórna niska3402.62202-2
Skawa OsielecDolna niska2800.52586-1
Skawa WadowiceGórna niska4905.621060
Raba Rabka Górna niska1800.36740
Raba StróżaDolna średnia29032-1
Raba ProszówkiGórna niska7004.84217-1
Dunajec Nowy Targ-KowaniecDolna średnia38011.51591
Dunajec Nowy Sącz Dolna średnia38052.2850
Dunajec ŻabnoGórna niska75032.8132-24
Wisłoka KrajowiceŚrednia niska4505.311240
Wisłoka Mielec Górna niska6508.76174-2
San ZatwarnicaDolna niska3201.83117-1
San LeskoDolna średnia33016.7172-11
San PrzemyślDolna średnia57036.3129-1
San NiskoGórna niska50060.5135-10
Wisłok KrosnoGórna niska4801.6174-1
Wisłok RzeszówGórna niska4203.945-7
Kamienna WąchockDolna niska1900.86819-1
WieprzKrasnystawGórna niska4706.87258-3
WieprzKośminDolna niska40012.61460
PilicaPrzedbórzDolna niska4006.292050
PilicaSulejów Dolna średnia2606.481521
PilicaBiałobrzegiDolna niska25016.91280
Narew NowogródDolna niska40039.2444
Narew OstrołękaDolna niska38041.9595626058
Narew Zambski KościelneDolna niska48041.11294134136134
BugStrzyżówDolna średnia80024.8358-16
BugWłodawaGórna niska3901131
BugFrankopolDolna niska35039.462-2
BugWyszkówGórna niska450521770174168166

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms