PL | EN
26.09.2017
06:28
18:26  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Wisły
dnia 2017-09-25 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
26.0927.0928.09
Wisła Ustroń-ObłaziecDolna wysokich23014.5161-23
Wisła SkoczówDolna wysokich26049.6206-25
Wisła Bieruń NowyOstrzegawczy3303397
Wisła Kraków-BielanyOstrzegawczy520546408-83
Wisła KarsyOstrzegawczy7501282633-29
Wisła SzczucinOstrzegawczy66014425733
Wisła SandomierzOstrzegawczy610138851821
Wisła ZawichostOstrzegawczy620150656131565550510
Wisła Puławy-AzotyDolna wysokich550110541454435440430
Wisła Warszawa-Nadwilanówka ŚlGórna średnich80092335480
Wisła WarszawaGórna średnich65094524560320365375
Wisła WyszogródGórna średnich55010083815
Wisła Kępa PolskaGórna średnich50010213046345390420
Wisła WłocławekGórna średnich650127030023
Wisła ToruńGórna średnich650113032048
Wisła FordonGórna średnich650120631146
Wisła ChełmnoGórna średnich63033630
Wisła GrudziądzDolna średnia65011003148
Wisła TczewGórna średnich820997421-11
Wisła Gdańsk PrzegalinaDolna średnia700535-3
Soła ŻywiecGórna średnich34055.8239-22
Skawa OsielecDolna wysokich28010.6129-15
Skawa WadowiceGórna średnich49021.5149-86
Raba Rabka Dolna wysokich1804.9100-12
Raba StróżaDolna wysokich29032.383-31
Raba ProszówkiDolna wysokich700154472-20
Dunajec Nowy Targ-KowaniecDolna wysokich38065.2216-26
Dunajec Nowy Sącz Górna średnich380169138-38
Dunajec ŻabnoDolna wysokich750291311-163
Wisłoka KrajowiceGórna średnich45058.3198-26
Wisłoka Mielec Górna średnich65096.8262-22
San ZatwarnicaGórna średnich32015.4148-10
San LeskoDolna średnia33018173-2
San PrzemyślGórna średnich57067.716220
San NiskoDolna średnia500103168-8
Wisłok KrosnoGórna średnich48020.4252-15
Wisłok RzeszówGórna średnich42051.31479
Kamienna WąchockDolna wysokich1906.88123-2
WieprzKrasnystawDolna średnia47012.13045
WieprzKośminDolna średnia40035.32062
PilicaPrzedbórzDolna wysokich40029.42949
PilicaSulejów Ostrzegawczy26046.32375
PilicaBiałobrzegiOstrzegawczy25090.623212
Narew NowogródDolna średnia400110148-1
Narew OstrołękaGórna średnich380136179-1177175172
Narew Zambski KościelneGórna średnich4801842741273271269
BugStrzyżówGórna niska80014.228415
BugWłodawaDolna niska39014.5850
BugFrankopolGórna niska35070952
BugWyszkówDolna średnia4501092360236236235

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms