PL | EN
27.06.2019
04:14
21:03  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Wisły
dnia 2019-06-26 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
27.0628.0629.06
Wisła Ustroń-ObłaziecGórna niska2300.498980
Wisła SkoczówDolna średnia2604.061540
Wisła Bieruń NowyGórna niska330670-4
Wisła Kraków-BielanyDolna średnia520151-2
Wisła KarsyDolna średnia750170-44
Wisła SzczucinDolna średnia660176155-15
Wisła SandomierzDolna średnia61025516611
Wisła ZawichostDolna średnia6202730270250250
Wisła Puławy-AzotyGórna niska5503631810180175165
Wisła Warszawa-NadwilanówkaDolna średnia800446210-4
Wisła Warszawa-BulwaryDolna niska650410104-310410098
Wisła WyszogródDolna średnia550617317-1
Wisła Kępa PolskaDolna średnia500686236-1235235234
Wisła WłocławekDolna średnia650645179-8
Wisła ToruńGórna niska65067421617
Wisła FordonGórna niska65070521021
Wisła ChełmnoDolna średnia63073224512
Wisła GrudziądzGórna niska6506272320
Wisła TczewDolna średnia8206783465
Wisła Gdańsk - PrzegalinaDolna średnia700511-8
Soła ŻywiecGórna niska3404.962070
Skawa OsielecGórna niska2800.50888-1
Skawa WadowiceGórna średnich49020.21460
Raba Rabka Górna niska1800.36740
Raba StróżaDolna średnia29032-1
Raba ProszówkiGórna niska7005.232180
Dunajec Nowy Targ-KowaniecOkoło średniej38014.2161-2
Dunajec Nowy Sącz Dolna średnia38071.196-1
Dunajec ŻabnoGórna średnich75095.4186-12
Wisłoka KrajowiceGórna niska4506.35128-1
Wisłoka Mielec Górna niska65015184-2
San ZatwarnicaGórna niska3203.58126-2
San LeskoDolna średnia33029.21840
San PrzemyślDolna średnia57042.1136-2
San NiskoDolna średnia50090156-6
Wisłok KrosnoGórna niska4802.18179-3
Wisłok RzeszówGórna niska4205.553-6
Kamienna Wąchock190
WieprzKrasnystawGórna niska4707.05260-6
WieprzKośminDolna niska40013.6150-2
PilicaPrzedbórzDolna niska4006.08204-2
PilicaSulejów Dolna średnia2608.33159-3
PilicaBiałobrzegiGórna niska25019.4133-1
Narew NowogródDolna niska40039.845-4
Narew OstrołękaDolna niska38044.563-2626060
Narew Zambski KościelneGórna niska48052145-1144142140
BugStrzyżówGórna średnich80041.24557
BugWłodawaGórna średnich39060.4174-13
BugFrankopolDolna średnia3501081302
BugWyszkówDolna średnia450121247-6245245242

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms