Przekierowanie na stronę za: 5 sekund
PL | EN
14.07.2020
04:30
20:53  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
CODZIENNY BIUL. HYDRO.
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2020-07-13 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej, lokalnie wysokiej i niskiej. Stan wysoki zanotowano na Przemszy, Supraśli i Krznie oraz lokalnie na dolnej Wiśle, Sanie i Bzurze. Stan niski zanotowano na Nidzie, Tyśmienicy i Narwi oraz lokalnie na Wiśle, Wisłoce, Kamiennej, Wieprzu, Pilicy, Pisie, Wkrze i Drwęcy.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej, lokalnie wysokiej i niskiej. Stan wysoki zanotowano lokalnie na Odrze, Ślęzie, Widawie i Noteci. Stan niski zanotowano na Widawce, Drawie i Inie oraz lokalnie na Ślęzie, Bystrzycy, Kaczawie, Bobrze, Kwisie, Nysie Łużyckiej, Warcie, Prośnie i Noteci.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczach Przymorza, Pregoły i Niemna układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki obserwowano na Nogacie oraz lokalnie na Łynie. Stan niski obserwowano na Słupi i lokalnie na Łynie.


Morze Bałtyckie, Zalew Szczeciński i Zalew Wiślany

Poziom wody na stacjach morskich układa się w strefie wody średniej, lokalnie wysokiej.Uwaga!

Dnia 13.07.2020 (godz. 08:00 cz. urzędowego) nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 2 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły i na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Odry.


sms
Nowy serwis pogodowy