PL | EN
26.08.2019
05:36
19:39  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2019-08-25 godzina 06 UTC


DoDorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się w strefie wody niskiej i średniej. Stan wysoki zanotowano na Supraśli. Stan średni obserwowano na Dunajcu, Popradzie, Tyśmienicy, Orzycu, Krznie, Nurcu oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Sole, Skawie, Rabie, Sanie, Kamiennej, Pilicy, Narwi, Liwcu, Wkrze, Bzurze i Drwęcy.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody niskiej, lokalnie średniej. Stan wysoki odnotowano lokalnie na Ślęzie. Stan średni zanotowano na Widawie i Gwdzie oraz lokalnie na Odrze, Bystrzycy, Strzegomce, Baryczy, Bobrze, Nysie Łużyckiej, Prośnie i Noteci.


Dorzecza Przymorza

Stan wody w dorzeczach Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki zanotowano lokalnie na górnej Łynie. Stan niski obserwowano na Redze, Parsęcie, Słupi i Węgorapie oraz lokalnie na dolnej Łynie.Uwaga!

Dnia 25.08.2019 (godz. 08:00 cz. urzędowego) na stacjach wodowskazowych w Polsce nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Wisły.


sms