PL | EN
20.08.2017
05:26
19:51  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-08-20 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
21.0822.0823.08
OdraChałupkiGórna niska42010.1793
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60016.6984
OdraKoźleDolna średnia5002860
OdraKrapkowice450
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6003991
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302522
OdraTrestnoGórna średnich4503153
OdraBrzeg DolnyDolna niska630436611
OdraMalczyceDolna niska600455010
OdraŚcinawaDolna niska400700
OdraGłogówGórna niska45071.4179-7
OdraNowa SólDolna niska40070.5125-23
OdraPołęckoGórna niska35013811020
OdraSłubiceGórna niska410137138-13
OdraGozdowiceDolna średnia500380302-1
OdraWiduchowaDolna średnia650526-14
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600508-12
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2404.98862
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28012.4382
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2703.56101-18
Kaczawa PiątnicaGórna niska3702.59123-2
Barycz OsetnoGórna średnich3304.2224-3
Bóbr ŻagańGórna niska40018.22282
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4001217216
Nysa Łużycka GubinGórna niska4001496-10
WartaSieradzDolna niska44017.21680
WartaSławskDolna niska4802623
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50069.4204-4
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4402283192
Prosna PiwoniceDolna średnia2305.2585-2
NotećNowe DrezdenkoDolna wysokich34010425416

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms