PL | EN
23.02.2017
06:31
17:06  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-02-23 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Zjawiska lodowe
OdraRacibórz-MiedoniaGórna średnich600272-39
OdraKoźleDolna średnia500290-6
OdraKrapkowiceGórna średnich450249-3
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich600415-27
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna średnich5303145
OdraTrestnoGórna średnich4503368
OdraBrzeg DolnyGórna średnia630319124
OdraMalczyceGórna średnich600280100
OdraŚcinawaGórna średnich40025056
OdraGłogówGórna średnich4503158
OdraNowa SólGórna średnich4002549
OdraPołęckoGórna średnich35021940
OdraSłubiceGórna średnich41024325
OdraGozdowiceGórna średnich50031611
OdraWiduchowaGórna niska6505122
OdraSzczecin Most DługiGórna niska600491-1
Nysa Kłodzka KłodzkoOstrzegawczy24020677
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia28066-1
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2701340
Kaczawa PiątnicaDolna wysokich370238-7
Barycz OsetnoDolna wysokich33025421
Bóbr ŻagańGórna wysoka4003333
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna wysokich400307-25
Nysa Łużycka GubinDolna wysokich40028978
WartaSieradzDolna średnia44027428
WartaSławskDolna średnia48032515
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50023815
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia4402789
Prosna PiwoniceDolna wysokich23013917
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34019617

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms